Ads[no]

Ads[no]

15 Ocak 2017

Husi Güçleri Suudi Konvoyunu Pusuya Düşürdü; 70 kadar ölü ve yaralı..

Husi güçleri, batı Taiz'de bir Suudi Arabistan konvoyunu pusuya düşürdü.

Husilere bağlı güçler, Taiz'in batısında Suudi Arabistan'ın askeri konvoyunu pusuya düşürdü.

Al Masdar'ın haberine göre, Hizbullah'ın medya kanalı saldırının görüntülerini yayımlarken, konvoya güdümlü tanksavarlarla saldırıldığı görüldü.

Suudi araçlarının doğrudan isabet aldıkları bildirilirken, Suudilerin bölgede gerçekleştirdikleri saldırının başarılı olmadığı, 70 kadar Suudi askerinin öldürüldüğü ya da yaralandığı aktarıldı.

Suudi Arabistan'ın Yemen'e müdahalesi ülkede insani kriz yaratırken, müdahalenin askeri başarı sağlayamadığı görülüyor.
Husi Güçleri Suudi Konvoyunu Pusuya Düşürdü; 70 kadar ölü ve yaralı.. Reviewed by ZEReditor I on 15.1.17 Rating: 5 Husi güçleri , batı Taiz 'de bir Suudi Arabistan konvoyunu pusuya düşürdü. Husilere bağlı...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.