Ads[no]

Ads[no]

28 Ocak 2017

HDP'de son durum; Hüda Kaya'dan sonra Altan Tan da serbest bırakıldı


HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, getirildiği Diyarbakır Adliyesi'nde savcılığa verdiği ifade sonrasında serbest bırakıldı.

HDP'li Kaya, adli kontrol koşulu uygulaması talebiyle sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliği'nde verdiği ifadenin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Gözaltına alınan HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, ifadesinin alınmasının ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlatılan soruşturma kapsamında Altan Tan, hakkında çıkarılan "zorla getirme" kararı uyarınca gözaltına alınmıştı.

Altan Tan, ifadesinin alınmasının ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Altan Tan'ın danışmanı Murat Fırat, Tan'ın 6-7 Ekim Kobani protestolarında gerçekleşen olaylardan dolayı açılan dava kapsamında gözaltına alındığı belirtti.
HDP'de son durum; Hüda Kaya'dan sonra Altan Tan da serbest bırakıldı Reviewed by ZEReditor II on 28.1.17 Rating: 5 HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, getirildiği Diyarbakır Adliyesi'nde savcılığa verdiği if...

2 yorum:

  1. Ahmet turk bir aciklama yapmis turkiyenin sagligi benimkinden daha kotu diye. Insan siz ne yiyip iciyorsunuz diyesi geliyor. Selahattin demirtasin bir ulkem deyisi var insanin salya sumuk aglayasi geliyor.kurtleri daha guclu temsil edecek parti bulamadigimiz icin oy veriyoruz ama cok yazik. Kurtler zihinsel kopusunu yapmadikca bu zulum bin yil surer

    YanıtlaSil
  2. tutukluyorsuz serbest bırakıyorsuz aç kapa artema tehdit mi? santaj mı? anlaşma mı ? bırakın labirent işleri bu milletvekillerin ne olduğu belli hepsini atın içeri suçu var suçu yoksa neden uğraşıyorsuz millet sınırlar değişiyorlar bizim düşüğümüz hale bak bizim gündeme bak şeytanın işi bitinci çocuğunu sııker eskilerin bir sözü bir ülkücü olarak geleceğimizi parlak görmüyorum duygusal çöküş başladı bile

    YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.