Ads[no]

Ads[no]

9 Ocak 2017

Hasip Kaplan: Ülkücüler vicdan sahibidir, bitmelerini istemem!

HDP eski Şırnak milletvekili Hasip Kaplan, Anayasa değişikliği teklifi görüşmelerine ilişkin ilginç açıklamalarda bulundu.

HDP eski Şırnak milletvekili Hasip Kaplan, TBMM'de yarın başlayacak olan Anayasa değişikliği teklifi görüşmelerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Twitter'dan "Ülkücüler yol ayrımında YARIN Ya AKP'ye katılacak evet diyecekler Ya da HAYIR deyip yeni bir yol bulacaklar..! BEKA meeslesi...!" yazan Kaplan "ÜLKÜCÜLER ŞANTAJ KASETLERİNİ PİYASAYA SÜRENLERİ AFFETMEYECEK..! benden söylemesi, tecrübe konuşur...!" ifadelerini kullandı.

Kaplan ayrıca "Ben Türkiye'de Devrimciler ile Ülkücülerin bitmesini istemem Çünkü Vicdan sahibidirler onlar...yeri gelince doğru tavır alırlar...!" mesajını paylaştı.
İşte Hasip Kaplan'ın o paylaşımları;
Hasip Kaplan: Ülkücüler vicdan sahibidir, bitmelerini istemem! Reviewed by ZEReditor II on 9.1.17 Rating: 5 HDP eski Şırnak milletvekili Hasip Kaplan, Anayasa değişikliği teklifi görüşmelerine ilişkin ilg...

4 yorum:

 1. Bu adamin kunusmasina hastayim

  YanıtlaSil
 2. Haberde kullandığınız resimde enaz tavrınız kadar rezil, yani sizi açıklıyor

  YanıtlaSil
 3. Vala ben bir müslüman olarak akp ve mhpeyle dilaluk kuracağıma bir şeytanla kurarsam o dediğin diyaluktan daha iyidir

  Ha akp mhp ha işid ne farkı var zaten işidi yaratanda akp kurucuları bunu dünya alem biliyorda bir tek senmi bilmiyorsun ha birde siteye deki nebiçim resim yayinlamişiniz bir kürd olarak rahatsız oldum

  YanıtlaSil
 4. Çok ayıp ediyorsunuz site sahipleri Kürtler de en az devrimciler kadar vicdanlı...Belki daha fazla..O resim o bayrak..Nırç nırç...

  YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.