Ads[no]

Ads[no]

6 Ocak 2017

"Yeni sıcak nokta: Halep'ten sonra İdlib"

Reuters’in haberine göre Suriye Ulusal Bakanı Ali Haydar, "Suriye’deki bir karış topraktan bile feragat edilmeyeceğini açıklayan Suriye Hükümeti, politikasını açık bir şekilde belirledi. Bence İdlib sıcak noktalardan biri olabilir" dedi.


Suriye Yönetimi'nin İdlib’in ilelebet militanların kontrolünde kalmasına izin vermemesi gerektiğini ifade eden Suriye Ulusal Bakanı Ali Haydar, bu nedenle İdlib’deki radikal gruplarla da mücadeleye başlanması gerektiğini söyledi.

Suriyeli bakan, yaklaşık 10 bin militanın Halep ve diğer bölgelerden İdlib’e girdiğini ve önümüzdeki 6 ay içinde çok sayıda militanın daha kentte mevzilenebileceğini de söyledi.
"Yeni sıcak nokta: Halep'ten sonra İdlib" Reviewed by ZEReditor II on 6.1.17 Rating: 5 Reuters’in haberine göre Suriye Ulusal Bakanı Ali Haydar, "Suriye’deki bir karış topraktan b...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.