Ads[no]

Ads[no]

10 Ocak 2017

FIFA'dan Dünya Kupası'na ilişkin önemli karar; 48 takım...

FIFA, 4 yılda bir düzenlenen ve dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Dünya Kupası'nın 48 takımla oynanacağını belirtti.


FIFA, aldığı yeni kararla Dünya Kupası’nda 2026 yılından itibaren katılımın 32  takımdan oluşan sayısını, 48'e çıkarılacağını açıkladı.

Maçlar, yeni sistemde 16 gruptan 3'er takımla oynanacak. Şuan 8 gruptan 4'er takımla oynanıyor.

Dünya'nın en büyük organizasyonlarından biri olan FIFA Dünya Kupası, 4 yılda bir düzenleniyor.

En son Brezilya'da düzenlenen 2014 FIFA Dünya Kupası'nı Almanya kazanmıştı.
FIFA'dan Dünya Kupası'na ilişkin önemli karar; 48 takım... Reviewed by ZEReditor II on 10.1.17 Rating: 5 FIFA, 4 yılda bir düzenlenen ve dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Dünya Kupası'nın 48 takımla oynanacağını belirtti. ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.