Ads[no]

Ads[no]

9 Ocak 2017

ENKS, AB'nin başkenti Brüksel'de temsilcilik açtı

Suriye Kürt Ulusal Konseyi (ENKS), Belçika'nın başkenti Brüksel'de temsilcilik açtı.


ENKS’nin üst düzey yöneticileri ve Avrupalı Kürt dostlarının katılımıyla Belçika’nın başkenti Brüksel’de ENKS ofisi resmi olarak açıldı.

ENKS Belçika Temsilcisi Dr. Rufind Temo, ENKS’nin Belçika dışında birçok ofisinin bulunduğunu söyledi.

ENKS Temsilcisi Dr. Rufind Temo, kadın ve basın çalışmalarının da yürütüleceği ofisin kapısının tüm Kürtlere açık olduğunu belirterek, "Belçika'da birçok siyasi ve uluslararası toplantılar, görüşmeler ve çalışmalar oluyor. Kürdistan'a yönelik çalışmalar da oluyor. Biz'de burada Kurdistani çalışmalar yapmak için bir temsilcilik açtık." diye konuştu. 
ENKS, AB'nin başkenti Brüksel'de temsilcilik açtı Reviewed by ZEReditor II on 9.1.17 Rating: 5 Suriye Kürt Ulusal Konseyi (ENKS), Belçika'nın başkenti Brüksel'de temsilcilik açtı. EN...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.