Ads[no]

Ads[no]

29 Ocak 2017

El Bab ilerleyişinde 23 köyü IŞİD'den kurtardı

Rejim Güçleri,  Halep'in doğusunda, El Bab istikametinde 23 köyü IŞİD'den kurtardı.


Halep'in doğusunda El Bab'ın ise güneybatısı yakınlarındaki köylerde IŞİD'e karşı harekat gerçekleştiren Rejim Güçleri, 23 köyü kurtardı.

Al Masdar'ın haberine göre bölgede en az 150 IŞİD üyesini öldüren veya yaralayan Suriye askerleri ve destekleyen diğer güçler, Rusya ve Suriye hava kuvvetlerinin de desteğiyle El Bab'a yaklaşıyor.

Türkiye'nin "Fırat Kalkanı Harekatı" operasyonunun El Bab'ı alma girişimi beklenen sürede netice vermezken, Suriye'nin El Bab kent merkezini  de alıp almayacağı ise netlik kazanmış bir bilgi değil.
El Bab ilerleyişinde 23 köyü IŞİD'den kurtardı Reviewed by ZEReditor II on 29.1.17 Rating: 5 Rejim Güçleri,  Halep'in doğusunda, El Bab istikametinde 23 köyü IŞİD'den kurtardı. Halep'in doğusunda El Bab'ın ise gü...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.