Ads[no]

Ads[no]

10 Ocak 2017

DSG saflarında 100 Fransız Askeri...

YPG’nin de yer aldığı Demokratik Suriye Güçleri (DSG) saflarında IŞİD’e yönelik düzenlenen Rakka Operasyonu'nda çok Fransız askerlerinin de yer aldığı bildirildi.


BasNews’te yer alan habere göre; 100 Fransız askeri, danışmanlık ve eğitim amacıyla DSG saflarında Rakka Operasyonu'na katılıyor.

DSG saflarındaki Fransız askerlerinin, koalisyon güçlerine bağlı olarak askeri danışmanlık, operasyon planı ve hava operasyonlarında koordinasyon konusunda destek verdiği belirtildi.


Fransız askerlerinin büyük bölümünün, Kobane’deki ABD askeri üssünde yer aldığı belirtildi.
DSG saflarında 100 Fransız Askeri... Reviewed by ZEReditor II on 10.1.17 Rating: 5 YPG’nin de yer aldığı Demokratik Suriye Güçleri (DSG) saflarında IŞİD’e yönelik düzenlenen Rakka Operasyonu'nda çok Fransız askerleri...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.