Ads[no]

Ads[no]

12 Ocak 2017

DSG'nin 'PKK ile ilişkimiz yok' açıklamasına ABD'den 'sosyal medya' desteği!

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı, (CENTCOM) YPG'nin de yer aldığı Demokratik Suriye Güçleri'nin, (DSG) "PKK ile ilişkimiz yok" açıklamasını Twitter hesabından paylaştı.


ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), YPG'nin de bileşeni olduğu Demokratik Suriye Güçleri'nin, (DSG) "PKK ile ilişkimiz yok" açıklamasını Twitter hesabından paylaşarak DSG'ye destek verdi.

Söz konusu paylaşımında DSG'nin açıklamasının ekran görüntüsünü kullanan CENTCOM, açıklamanın üstüne de "DSG, PKK ile herhangi bir bağının veya ilişkisinin olmadığını onaylıyor" ifadelerine yer verdi.


Dünkü günlük basın toplantısında ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mark Toner, PYD'nin, "uzun vadede Suriye'deki politik çözüm arayışlarının bir parçası olması gerektiğini" ifade etmişti.
DSG'nin 'PKK ile ilişkimiz yok' açıklamasına ABD'den 'sosyal medya' desteği! Reviewed by ZEReditor II on 12.1.17 Rating: 5 ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı, (CENTCOM) YPG'nin de yer aldığı Demokratik  Suriye  Güçleri...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.