Ads[no]

Ads[no]

18 Ocak 2017

VİDEO: DSG, IŞİD'li çocuk savaşçıları böyle yakaladı!

Demokratik Suriye Güçleri'nin (DSG) Rakka'ya yönelik operasyonlarında IŞİD'in elinde bulunan bir köyü kurtarırken, IŞİD'li çocuk savaşçıları yakaladığı görüntüler kameralara yansıdı.


IŞİD'in Suriye'deki kalesi olan Rakka'ya yönelik oerasyonları sürüyor. "Fırat'ın Gazabı Operasyonu"nunda şu ana kadar yüze yakın köy ve mezra kurtarıldı.

Rakka bölgesinin batı kısmını ele geçiren DSG, kent merkezine ilerleyişini sürdürürken, IŞİD'li çocuk savaşçılarının da bulunduğu bir köyü daha kurtardı.

Yakalanan IŞİD'li çocuk savaşçıların görüntüleri şöyle:

YPG ve YPJ'nin de yer aldığı DSG, Rakka'ya yönelik "Fırat'ın Gazabı Operasyonu"nu 6 Kasım 2016 tarihinde başlatmıştı.
VİDEO: DSG, IŞİD'li çocuk savaşçıları böyle yakaladı! Reviewed by ZEReditor II on 18.1.17 Rating: 5 Demokratik Suriye Güçleri'nin (DSG) Rakka'ya yönelik operasyonlarında IŞİD'in elinde ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.