Ads[no]

Ads[no]

17 Ocak 2017

Donald Trump ekibinde Mısırlı bir kadın; Dina Habib Powell

ABD'nin yeni Başkanı Donald Trump, ekibinde Mısırlı bir kadına yer verdiği bildirildi.


Girişimcilik, küçük işletmelerin büyümesi ve kadınların küresel ekonomik güçlenişi’ konularında gerçekleştirdiği büyük projelerle adından söz ettiren George Bush yönetiminin eski üyesi Dina Habib Powell, yeni ABD Başkanı Donald Trump’ın ‘Ekonomik Girişimler Kıdemli Danışmanı’ oldu.

Bush yönetiminde eğitim müdürlüğü ve genel sekreter yardımcılığı yapan Dina Habib Powell’in Beyaz Saray’ın yeni ekibine katılımıyla ilgili, ABD'nin yeni Başkanı Donald Trump, "Önemli programların ve girişimlerin stratejik gözetiminde bulunduğu biliniyor ve hem ekonomik büyümede, hem de kadınların iş geliştirme ve girişimcilik alanlarındaki çeşitli yönleriyle güçlendirilmesinde tecrübeli bir lider" açıklamasında bulundu.

Donald Trump, küçük işletme sahipleri ile kadın girişimcilerin kullanılmayan potansiyelini ortaya çıkarmak için Dina Habib Powell’in kendileri için eşsiz bir fırsat olduğunu vurgulandı.


Ayrıca, Dina Habib Powell’den sonra ekonomi danışmanı Gary Cohn ve Hazine Sekreteri adayı Steven Mnuchin de, Trump yönetimine katılan yeni isimler oldu.
Donald Trump ekibinde Mısırlı bir kadın; Dina Habib Powell Reviewed by ZEReditor II on 17.1.17 Rating: 5 ABD'nin yeni Başkanı Donald Trump, ekibinde Mısırlı bir kadına yer verdiği bildirildi. ‘ Gi...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.