Ads[no]

Ads[no]

11 Ocak 2017

Dolar ve Euro'daki yükseliş durmak bilmiyor!

Türkiye Merkez Bankası'nın müdahalesiyle 3.74'e gerileyen dolar, bu sabah saatlerinde 3.82'ye çıkarak yeni rekorunu kırdı.

Merkez Bankası'ndan gelen müdahalenin ardından 3.74'e kadar gerileyen Dolar, bu sabah saatlerinde 3.82'ye çıktı. Euro ise 4.02 ile rekor seviyeye ulaştı.

Dün Merkez Bankası'nın müdahalesi sonrası düşüşe geçen Dolar ve Euro, daha sonra tekrar yükselişe geçmişti.

Sabah saatlerinde Dolar 3.82'yi görerek rekor kırarken, Euro'da 4.02 ile rekor seviyeye ulaştı.
Dolar ve Euro'daki yükseliş durmak bilmiyor! Reviewed by ZEReditor II on 11.1.17 Rating: 5 Türkiye Merkez Bankası'nın müdahalesiyle 3.74'e gerileyen dolar, bu sabah saatlerinde 3.8...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.