Ads[no]

Ads[no]

28 Ocak 2017

DBP'li Meclis Üyesi Maraş'ta aracında ölü bulundu

Van’dan Maraş’a gitmek üzere yola çıkan ve daha sonra kendisinden haber alınamayan Saray İlçe Belediyesi’nin DBP’li meclis üyesi Burhan Özevli, aracında ölü bulundu.


9 gündür kendisden haber alınamayan Van'ın Saray İlçe Belediyesi’nin DBP’li meclis üyesi Burhan Özevli aracında ölü bulundu.

13 Ocak'ta özel aracıyla Maraş’a gittikten sonra kendisinden haber alınamayan Saray Belediyesi’nin DBP’li meclis üyesi Burhan Özevli, 19 Ocak’ta ailesiyle görüşerek, Van'a doğru yola çıktığını haber verdi.

Yola çıktığını haber vermesinden günler sonra kendisinden haber alamayan Özevli’nin ailesi, İl Emniyet Müdürlüğü’ne başvuruda bulunarak Maraş’a gitti.

Gece saatlerinde Maraş sınırları içinde aracında ölü olarak bulunduğu belirtilen Özevli’nin ölüm nedeni yapılacak otopsi ile anlaşılacak.
DBP'li Meclis Üyesi Maraş'ta aracında ölü bulundu Reviewed by ZEReditor II on 28.1.17 Rating: 5 Van’dan Maraş’a gitmek üzere yola çıkan ve daha sonra kendisinden haber alınamayan Saray İlçe Bel...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.