Ads[no]

Ads[no]

24 Ocak 2017

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'AK Parti Genel Başkanı' olacak

Partili Cumhurbaşkanlığı'na izin veren anayasa değişikliğinin referandumda onaylanması durumunda 2018'deki AK Parti Kongresinin öne çekileceği ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti Genel Başkanı olacağı öne sürüldü.


Cumhurbaşanı Erdoğan, Partili Cumhurbaşkanlığı'nın referandumdan geçmesi ile birlikte AK Parti'nin genel başkanlık koltuğuna da geçecek.

Cumhuriyet'ten Emine Kaplan'ın haberine göre, referandumda evet çıkması durumunda parti genel başkanı olmasının önünde de bir engel kalmayacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 2018 sonbaharında yapılacak olağan AK Parti kongresini daha erken yaparak genel başkan olacağı belirtiliyor.

Parti kulislerinde, Erdoğan’ın zamanında ya da erken yapılacak seçime partinin genel başkanı olarak Cumhurbaşkanı adayı olacağı dile getiriliyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'AK Parti Genel Başkanı' olacak Reviewed by ZEReditor II on 24.1.17 Rating: 5 Partili Cumhurbaşkanlığı'na izin veren anayasa değişikliğinin referandumda onaylanması durumu...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.