Ads[no]

Ads[no]

7 Ocak 2017

Clinton, bu kez New York için mi yarışacak?

8 Kasım'daki ABD başkanlık yarışını kaybeden Demokrat Parti adayı Hillary Clinton'ın, New York Belediye Başkanlığı için aday olabileceği öne sürülüyor.


The New York Daily News, ABD'de başkanlık yarışını kaybeden Demokrat Parti adayı Hillary Clinton'ın, 2017 sonunda New York belediye başkanlığı için şansını bir kez daha deneyeceğini iddia etti.

The New York Daily News'e, konuşan kaynaklar, bu yılın sonunda görev süresi dolacak olan New York Belediye Başkanı Bill de Blasio'nun Clinton'a davranışı düşünüldüğünde bunun "tatlı bir adalet" olacağını söyledi.

New York Belediye Başkanı De Blasio, başkanlık yarışı sırasında Hillary Clinton'ın kampanyasının resmi yöneticilerinden olmuş ancak Nisan ayında Clinton'ın başkanlık lansmanını onaylamamış, Ekim ayında sürece dahil olmuştu.
Clinton, bu kez New York için mi yarışacak? Reviewed by ZEReditor II on 7.1.17 Rating: 5 8 Kasım'daki ABD başkanlık yarışını kaybeden Demokrat Parti adayı Hillary Clinton'ın, New...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.