Ads[no]

Ads[no]

20 Ocak 2017

Bir ülkeye daha 'Astana' daveti; Şam Yönetimi istemiyordu

Körfez ülkesi olan Katar, Kazakistan'ın başkenti Astana'da yapılacak Suriye görüşmeleri için davet aldığını açıkladı. Rusya, İran ve Türkiye'nin gözetiminde gerçekleşecek olan barış görüşmeleri 23 Ocak'ta başlıyor.


23 Ocak'ta Kazakistan'ın başkenti Astana'da yapılacak Suriye görüşmelerinde kimlerin katılımcı olacağı henüz netlik kazanmış değil.

Ancak Reuters'e konuşan ve ismini vermek istemeyen bir Katar Dışişleri yetkilisi, görüşmeler için resmi davet aldıklarını söyledi.

Ancak Şam Yönetimi, Katar ve Suudi Arabistan'ın silahlı gruplara desteği kesmedikleri sürece Astana'ya katılmalarını istemediklerini ifade etmişlerdi.
Bir ülkeye daha 'Astana' daveti; Şam Yönetimi istemiyordu Reviewed by ZEReditor II on 20.1.17 Rating: 5 Körfez ülkesi olan Katar, Kazakistan'ın başkenti Astana'da yapılacak Suriye görüşmeleri için davet aldığını açıkladı. Rusya, İran...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.