Ads[no]

Ads[no]

8 Ocak 2017

Binali Yıldırım Erbil'de; Neçirvan Barzani ile görüşme başladı

Kürdistan Başbakanı Neçirvan Barzani ve Türkiye Başbakanı Binali Yıldırım ile beraberindeki heyeti kabul etti. 


Başbakanlar Barzani ve Yıldırım arasında görüşmenin başladığı bildirildi. İki liderin görüşmesinde başlıca konular; Kürdistan'daki Gülen okulları, enerji konusu ve PKK'nin Şengal'deki varlığı...


Yıldırım ve beraberindeki heyet dün yaptığı Bağdat ziyareti sonrasında gece saatlerinde başkent Erbil'e gelmişti.

Başbakan Binali Yıldırım'ı Erbil Uluslararası Havalimanı'nda Başbakan Neçirvan Barzani karşıladı.


Binali Yıldırım Erbil'de; Neçirvan Barzani ile görüşme başladı Reviewed by ZEReditor II on 8.1.17 Rating: 5 Kürdistan Başbakanı Neçirvan Barzani ve Türkiye Başbakanı Binali Yıldırım ile beraberindeki heyet...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.