Ads[no]

Ads[no]

7 Ocak 2017

Biden'dan Trump'a 'ağır' fırça: Büyü artık Trump büyü!

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, konuk olduğu bir televizyon programında, yeni başkan Donald Trump'a sert eleştirilerde bulundu.


ABD Başkan Yardımcısı Joe biden, Donald Trump’ın Twitter’da, Obama’nın sağlık reformunu savunan Senato azınlık lideri Chuck Schumer için “baş palyaço” yazmasına tepki gösterdi.

Başkan Yardımcısı Biden, “Büyü Donald, büyü. Artık yetişkin olma zamanı. Sen başkansın, yapacak işlerin var. Sen yeni tasarı sunacaksın, biz de tartışacağız. Halkın kararına izin ver. Bırak Kongre’de oylasınlar. Ne olacağını görelim” dedi.

Trump’ın Obama’yı eleştirmesi ve istihbarat kurumlarını ciddiye almamasına da değinen Joe Biden, yeni başkanın bu kurumlardan şüphe duymasını tehlikeli ve 'akılsızca' bulduğunu ifade etti.

Joe Biden, “İstihbarat kurumlardan daha iyi biliyor olduğu fikri, birinin fizik konularını fizik profesöründen daha iyi biliyorum demesine benziyor. ‘Kitabı okumadım, ama daha fazla biliyorum’ demek gibi” ifadelerini kullandı.

Donald Trump sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla, CIA, FBI ve diğer kurumlara sataşmış ve Rusya ile ilgili kanıtları olmadığını öne sürmüştü.

 Yeni BaşkanTrump en son Twitter hesabında, “Rusya’nın sözde bilgisayar korsanlığı ile ilgili istihbarat toplantısı Cuma gününe ertelendi. Herhalde bir konu yaratmak için daha zamana ihtiyaçları var. Çok garip” paylaşımında bulunmuştu.
Biden'dan Trump'a 'ağır' fırça: Büyü artık Trump büyü! Reviewed by ZEReditor II on 7.1.17 Rating: 5 ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, konuk olduğu bir televizyon programında, yeni başkan Donald Trum...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.