Ads[no]

Ads[no]

20 Ocak 2017

Beytüşşebap Eski Kaymakamı Kadir Güntepe'nin eşi de gözaltında

Gülen cemaati soruşturması kapsamında dün gözaltına alınan Beytüşşebap eski Kaymakamı Kadir Güntepe'nin eşi de Kayseri'de gözaltına alındığı belirtildi.


Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Gülen Cemaati'nin kaymakamlar arasındaki yapılanmasına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında, daha önce Şırnak'ın Beytüşşebap ve Amasya'nın Hamamözü Kaymakamı olan Kadir Güntepe'nin, örgütün gizli haberleşme programı ByLock'u kullandığı tespit edildi.

Hamamözü İlçesi'nde görev yaparken burada "Amasya Kaymakamlar imamı" olan H.Ö. ile yüz yüze ve telefonda onlarca kez görüştüğü belirtilen, Elazığ Valiliği'nde Hukuk Müşaviri olan Kadir Güntepe Kayseri'de gözaltına alındı.

Kayseri polisi tarafından Sabah saat 05.00 sıralarında kente getirilen Kadir Güntepe, Tokat Emniyet Müdürlüğü'ne götürülerek sorguya alındı.

Eşi De Gözaltına Alındı

Sabah gazetesinde yer alan habere göre Gülen Cemaati (FETÖ) soruşturması kapsamında dün gözaltına alınan Beytüşşebap eski Kaymakamı Kadir Güntepe'nin eşi de Kayseri'de gözaltına alındı.
Beytüşşebap Eski Kaymakamı Kadir Güntepe'nin eşi de gözaltında Reviewed by ZEReditor II on 20.1.17 Rating: 5 Gülen cemaati soruşturması kapsamında dün gözaltına alınan Beytüşşebap eski Kaymakamı Kadir Günte...

1 yorum:

  1. Bu adam fetocu bilerek Kürd kadının çıplak bedenini yayınladı çünkü hedef erdogandı ve Kürdleri ayaklandırmaktı.Erdogan yanlış yapıyor Kürdlerin tüm haklarını tanımalı ve ergenekonun kripto pkk nın tüm gerçeklerini açıklamalı.Bundan öncekilerde erdogan gibi düşündü ama hep kaybettiler.Çünkü kripto pkk acımsızca Kürdleri yem olarak kullandı ve emin olsun kemalist ermeni pkk tüm hıncıyla her yere saldıracaktır.Çünkü islamcı bir türkiye kemalistlerin ve ermenilerin yeri yoktur kemalistler bilerek kripto ermenileri sonuna kadar düşmanlık yapsın Kürdleri kullansın ve Kürdlerin üzerinden eremiler bu yüzden vekil oluyor.Eger erdogan Kürdlerin tüm milli haklarını tanırsa Kürderin partilerini destekler ve bu oyunu ifşa ederse düşmez.Bu ölümçül hataya düşme erdogan pkknın Kürdlerin mazlumiyetini kullanmasına izin verme emin ol erdogan bu alçak şeytani oyunu bitirirsen Tanrı sana bir mükafat verir.Kürdleri kurtar eger milletimi bu oyundan kurtarırsan senin tüm istediklerini savunuruz ölene kadar başkan ol ne olursan ol destekleriz.Bir Kürd milliyetçiletcisi olarak pkk nın Kürdleri ölümüne sana saldırtacagını ve karşılıgında özerklik versen bile kabul etmeyeceklerini söylüyorum.

    YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.