Ads[no]

Ads[no]

30 Ocak 2017

Belirsizlik sürüyor; Beşar Esad'ın hastanede yattığı ortaya çıktı!

Visamel Hurra isimli Suriyeli kadın gazetecinin Beşar Esad’ın yattığı öne sürülen Şami Hastanesi görevlisi ile yaptığı telefon görüşmesi kafaları iyice karıştırdı.


Suriyeli Kadın gazeteci Visamel Hurra zekasıyla, hastane çalışanını konuşturdu. Son 10 gündür Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad’ın, beyin kanaması geçirdiği, felç olduğu hasta olduğu şeklindeki söylentilerin ardından Visamel Hurra isimli kadın gazetecinin Beşar Esad’ın yattığı öne sürülen Şami Hastanesi görevlisi ile yaptığı telefon görüşmesi gündeme bomba gibi düştü.

Şam’ın Muhacirin bölgesinde, başkanlık sarayı yakınında üst düzey devlet adamlarının da tedavi gördüğü Şami Hastanesi görevlisi ile kadın gazeteci arasında geçen diyaloglar Esad’ın sağlığı ile ilgili şüpheleri artırdı.

5 Gündür Hiçbir Görüntü Alınamıyor

Şam, her ne kadar Beşar Esad’ın sağlığı hakkındaki iddiaları yalansa da başta Suriye Resmi Haber Ajansı (SANA ) olmak üzere Suriye medyasında son 5 günde Beşar Esad’a ait hiçbir görüntü ve fotoğraf yer almadı.

Yayınlanan son görüşmesi ise fotoğraflı yayınlanan İran Şura Meclis başkanı özel yardımcısı Hüseyin Emir Abdüllehyan ve ona eşlik eden heyetin kabulüne ait.

"Saraydan Arıyorum, Sakın Bilgi Vermeyin"

İşte Esad’ın hastanede yattığı iddialarının sosyal medyadan yayılmasına neden olan telefon görüşmesinin detayları;

-(Kadın) Merhaba

-(Erkek) Hoş geldiniz

-(Kadın) Ben başkanlık sarayından arıyorum. Cumhurbaşkanının sağlığı hakkında konuşmak yasaktır. Hastaneden her türlü bilgi vermek yasaktır.

-(Erkek) Buraya gelen hastanın kim olduğunu bütün doktorlar bilirler.

-(Kadın) Hastaneden Cumhurbaşkanı hakkında kimseye bilgi vermiyorsunuz. Bu konu sır

-(Erkek) Tamam.

-(Kadın) Kim Cumhurbaşkanı hakkında telefonla da olsa bilgi almak isterse vermiyorsunuz

-(Erkek) Tamam. Oldu

-(Kadın) Mesul doktorla, müdürle görüşmek istiyorum.

-(Erkek) Bu konuyu anladım. Sorumluluk bende, onunla konuşacağım.

-(Kadın) Cumhurbaşkanı hakkında kimseye bilgi vermeyecek tamam mı?

-(Erkek) Tamam, anladım

-(Kadın) Senin adın nedir?

-(Erkek) Ben Hasan. Rezervasyon ofisinden

-(Kadın) Pardon

-(Erkek) Ben Hasan. Rezervasyon ofisinden

-(Kadın) Ben Malak Ali Hasen. Başkanlık sarayından sizinle konuşuyorum. Tamam mı?

-(Erkek) Okey okey.

-(Kadın) Benim seninle konuştuğum zamanı kayıt ettim. Saat 12’yi 45 geçiyor ve seninle konuşuyorum. Sizden rica ediyorum, Cumhurbaşkanının hastanede olduğu hakkında kimseye haber vermiyorsunuz.

-(Erkek) Teşekkür ederim.

-(Kadın) Teşekkür ederim.

Telefon görüşmesi tamamlandıktan sonra Visamel Hurra isimli kadın gazetecinin ses kaydına yansıyan sözleri ise son derece ilginç; Şami Hastanesi’nden itiraf ediyorlar. Beşar Esad bu hastanede.
Belirsizlik sürüyor; Beşar Esad'ın hastanede yattığı ortaya çıktı! Reviewed by ZEReditor II on 30.1.17 Rating: 5 Visamel Hurra isimli Suriyeli kadın gazetecinin Beşar Esad’ın yattığı öne sürülen Şami Hastanesi ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.