Ads[no]

Ads[no]

17 Ocak 2017

Başkan Barzani'nin Davos'ta yoğun görüşme trafiği; İlk isim Joe Biden

47'nci Dünya Ekonomik Forumu, İsviçre'nin Davos kasabasında bugün başladı. Başkan Barzani ile ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile bir görüşme gerçekleştirdi.


Başkan Mesud Barzani başkanlığındaki  Kürdistan heyeti Davos-Klosters Zirvesi’ne katıldı. Başkan Barzani’ye, Başkanlık Divanı Başkanı Fuad Huseyin ve Dış İlişkiler Sorumlusu Felah Mustafa eşlik ediyor.

Başkan Barzani Davos zirvesinde Hollanda Başbakanı Mark Rutte, Norveç Dışişleri Bakanı Borge Brende ve Avrupa Birliği (AB) Dış Politika Yüksek Temsilcisi Federica Mogerini olmak üzere bazı üst düzey yetkililerle görüşmesi bekleniyor.

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile görüşmesinde Musul operasyonu, IŞİD ile mücadelenin ve Erbil-Washington ve Erbil-Bağdat ilişkilerinin ele alınması bekleniyor.

İki liderin görüşmesi sürüyor.

Başkan Barzani'nin Davos'ta yoğun görüşme trafiği; İlk isim Joe Biden Reviewed by ZEReditor II on 17.1.17 Rating: 5 47'nci Dünya Ekonomik Forumu, İsviçre'nin Davos kasabasında bugün başladı. Başkan Barzani ile ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile...

4 yorum:

 1. Bir kurd olarak cok gurur duydum.

  YanıtlaSil
 2. Onur verici bir durum . Bugünleri de gördük ya , Kürdistanın lideri dünya liderleri ile aynı şart ve aynı konumda . Çok şükür

  YanıtlaSil
 3. Helal sana Barzanî
  Bizde de bir tane senin gibi adam çıksaydı

  YanıtlaSil
 4. Kürtleri dağlardan dünyaya taşıyan büyuk insan: Mesut Barzani.
  Ehmede Xani'nin ruhu şad olsun. Artık Kürtlerin de bir başkanları vardır.
  Sokrates

  YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.