Ads[no]

Ads[no]

27 Ocak 2017

Barzani Vakfı mülteci çocuklar için süt tozu dağıttı

Kürdistan Bölgesi'nde ihtiyaç sahipleri ve mültecilere yardımları ile ön plana çıkan, Kuzey Kürdistan'da ise Van depremi münasebetiyele gönderdiği yardım tırları ile ön plana çıkan Barzani Yardım Vakfı çalışmalarına devam ediyor.

Barzani Yardım Vakfı ve VGB-Global'ın ortaklaşa gerçekleştirdiği yardımda yüzlerce çocuğa süt tozu ve gerekli ihtiyaç malzemeleri dağıtıldı.

Bunun yanı sıra Barzani Yardım Vakfı Herşem Kampı'nda da benzer bir yardım hizmeti gerçekleştirdi.

Barzani Yardım Vakfı uluslararası insani kuruluşlarla ortak çalışmalar yaparak Kürdistan'ın 4 parçasında hizmetlerine devam ediyor.

Tıkla oku - Arap Vali: Hiçbir Arap ülkesi yardım etmedi! Kürdistan ve Barzani Vakfı olmasaydı çoğu ölecekti!
Barzani Vakfı mülteci çocuklar için süt tozu dağıttı Reviewed by ZEReditor I on 27.1.17 Rating: 5 Kürdistan Bölgesi 'nde ihtiyaç sahipleri ve mültecilere yardımları ile ön plana çıkan, Kuzey...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.