Ads[no]

Ads[no]

17 Ocak 2017

Avrupa Birliği'nden 'Suriye'nin geleceği ve yeniden inşası' hamlesi

Avrupa Birliği, bahar aylarında Suriye’nin geleceği ve yeniden inşasına ilişkin bir konferansa ev sahipliği yapmak istiyor.


Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, Birleşmiş Milletler (BM) ile birlikte düzenlenecek konferansın tarihi için Nisan ayı üzerinde durulduğunu ifade etti.

Federica Mogherini, konferansın yeniden başlaması planlanan Cenevre Barış Görüşmeleri'nin sonrasında yapılacağını ve “uluslararası topluma yeni bir sayfa açma ve Suriye’nin yeniden inşasına başlama yolunda fırsat sunabileceğini” söyledi.

Brüksel’de düzenlenmesi öngörülen konferansta Suriye’ye uluslararası yardım sözlerinin yerine getirilmediğinin de değerlendirileceği söylendi.
Avrupa Birliği'nden 'Suriye'nin geleceği ve yeniden inşası' hamlesi Reviewed by ZEReditor II on 17.1.17 Rating: 5 Avrupa Birliği, bahar aylarında Suriye’nin geleceği ve yeniden inşasına ilişkin bir konferansa ev...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.