Ads[no]

Ads[no]

8 Ocak 2017

Alman polisi karakolda bıçaklı bir saldırganı etkisiz hale getirdi

Almanya'nın Duisburg kentinde polisin, karakola bıçakla giren bir saldırganı vurduğu bildirildi.

Duisburg Polisi ve Savcılığından yapılan ortak açıklamada, Rheinhausen karakolunda gece yarısı 43 yaşındaki bir kişinin elindeki bıçakla 2 polise saldırdığı, polislerin silah kullanması sonucunda saldırganın etkisiz hale getirildiği ifade edildi.

Saldırganın karakola girişte camları kırarak olay çıkardığı belirtilen açıklamada, polisin biber gazı kullanmasıyla da bu kişinin durdurulamadığı kaydedildi.

Bu kişinin bıçakla saldırması sonucu polisin ateş ettiği savunulan açıklamada, saldırganın boğazına isabet eden kurşun nedeniyle hayatını kaybettiği aktarıldı.

Karakoldaki bu saldırıdan önce de kentin değişik yerlerinde 3 kişinin bıçakla yaralandığı ifade edilen açıklamada, olaylarla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.
Alman polisi karakolda bıçaklı bir saldırganı etkisiz hale getirdi Reviewed by ZEReditor I on 8.1.17 Rating: 5 Almanya 'nın Duisburg kenti nde polisin, karakola bıçakla giren bir saldırganı vurduğu bildiri...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.