Ads[no]

Ads[no]

20 Ocak 2017

AK Parti: Esad'sız bir anlaşma gerçekçi değil!

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye, artık Esad'sız bir anlaşmada ısrar edemez, bu gerçekçi de değil" açıklamasında bulundu.


Sputnik'te yer alan habere göre, İsveçre'nin Davos Kasabası'nda gerçekleşen Ekonomi Zirvesi'nde bulunan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Türkiye'nin Suriye politikasına ilişkin değerlendirmede bulunan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek "Türkiye, artık Esad'sız bir anlaşmada ısrar edemez, bu gerçekçi de değil" dedi.
AK Parti: Esad'sız bir anlaşma gerçekçi değil! Reviewed by ZEReditor II on 20.1.17 Rating: 5 Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye, artık Esad'sız bir anlaşmada ısrar edemez, bu ger...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.