Ads[no]

Ads[no]

23 Ocak 2017

Ahmet Türk Diyarbakır Adliyesi'ne getirildi

KCK ana davasından tutuksuz yargılanan Ahmet Türk duruşması olduğu için Diyarbakır Adliyesi'ne getirildi.


17 Kasım 2016 tarihinde İçişler Bakanlığı tarafından Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden alınan ve 24 Kasım'da tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne nakledilen Ahmet Türk, 15 Ocak 2017'de ise Elazığ Cezaevi'ne getirilmişti.

Ahmet Türk, Ferhan Türk ve İhsan Uğur ile birlikte tutuksuz yargılandığı KCK ana davası duruşmasına katılmak için Diyarbakır Adliyesi'ne getirildi.

HDP milletvekilleri Osman Baydemir, Ahmet Yıldırım, Meral Danış Beştaş, Nimettullah Erdoğmuş da duruşmayı izliyor.

Duruşmanın ardından HDP'li milletvekillerinin adliye önünde açıklama yapması bekleniyor.
Ahmet Türk Diyarbakır Adliyesi'ne getirildi Reviewed by ZEReditor II on 23.1.17 Rating: 5 KCK ana davasından tutuksuz yargılanan Ahmet Türk duruşması olduğu için Diyarbakır Adliyesi'n...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.