Ads[no]

Ads[no]

8 Ocak 2017

ABD'nin Florida Senatörü: Bağımsızlık konusunda Erbil ile birlikte çalışıyoruz

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida Eyaleti Cumhriyetçi Senatörü Marco Antonio Rubio, 'Bağımsızlık Kürdistan' konusunda Erbil ile diyalog içerisinde olduklarını söyledi.


K24’e konuşan ABD’nin Florida Eyaleti senatörü Marco Antonio Robio, IŞİD ile mücadele en etkili gücün Peşmerge olduğunu belirterek, Kürdistan Bölgesi ve Peşmerge’yi, ‘ABD’nin en yakın müttefiki’ olarak niteledi.

Cumhuriyetçi senatör Marco Antonio Robio, Kürdistan Bölgesi’nin yeni şekillenen Ortadoğu’nun en önemli parçası olduğunu ifade etti.

Kürdistan Bölgesi’nin bağımsızlık konusundaki talebini anlamlı bulduğunu ifade eden Cumhuriyetçi Senatör Marco Antonio Robio, ‘‘Bu konuda Erbil ile diyalog içindeyiz ve birlikte çalışıyoruz’’ dedi.
ABD'nin Florida Senatörü: Bağımsızlık konusunda Erbil ile birlikte çalışıyoruz Reviewed by ZEReditor II on 8.1.17 Rating: 5 Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida Eyaleti Cumhriyetçi Senatörü Marco Antonio Rubio, 'Ba...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.