Ads[no]

Ads[no]

18 Ocak 2017

ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan 'PYD Washington Temsilciliği' açıklaması

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby, 'PYD'nin Washington'da temsilcilik açacağı' iddiasına ilişkin"Hiç böyle bir şey duymadım" açıklamasında bulundu.


Günlük basın toplantısında bir gazetecinin ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby’ye, "PYD’nin burada bir ofis açacağına dair haberler var. Bunu bilip bilmediğinizi, bu konunun resmi bir toplantıda gündeme gelip gelmediğini merak ediyorum” diye sordu.

Gazetecini sorusunu yarıda kesen John Kirby, “Haberim yok. Hayır, buna dair hiçbir şey duymadım” açıklamasında bulundu.

PYD, ABD'de temsilcilik açıyor; Rojava Özerk Yönetimi Bürosu...

Gazeteci bu kez sözcü Kirby'e, "Peki açılırsa, bu konuda bir kısıtlama yok değil mi?" sorusunu yöneltti.

ABD'li sözcü Kirby bu soruya da aynı yanıtları verdi:

“Bu konuda hiçbir şey duymadım. Size verebileceğim bir bilgiye sahip değilim, gerçekten değilim. Hiç böyle bir şey duymadım.” 
ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan 'PYD Washington Temsilciliği' açıklaması Reviewed by ZEReditor II on 18.1.17 Rating: 5 ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby, 'PYD'nin Washington'da temsilcilik açacağ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.