Ads[no]

Ads[no]

18 Ocak 2017

Kürt Sanatçı Serkan Kanireş Gözaltına Alındı!

Sabah saatlerinde Kürt sanatçı Serkan Kanireş gözaltına alındı.

En son Şehit Peşmerge Dr. Süleyman (Sait Çürükkaya) anısına hazırladığı çalışması ile gönüllere taht kuran Serkan Kanireş Bingöl'de evinde gözaltına alınarak karakola götürüldü.

Gözaltı haberi ve çalışmaları haberimizin devamında.

Facebook Sayfasında Yapılan Açıklama ise Şöyle:


Video: En son Şehit Peşmerge Dr. Süleyman (Sait Çürükkaya) için yaptığı çalışması:

Serkan Kanireş Kimdir?

Serkan Kanireş 6 Ekim 1984 tarihinde Bingöl Karlıova’da doğdu. Evin en büyük çocuğu olan Serkan Kanireş, daha küçük yaşlarındayken babasını kaybetti. Bu andan itibaren çocukluk yılları çileli ve zorlu geçti.

Müziğe amatör olarak 2007 yılında başladı. Profesyonel müzik hayatına ise 2011 yılında “Çima Yarê” adlı albümüyle ilk adımını attı.

Serkan Kanireş, Kürtçe’nin yanı sıra Türkçe ve Arapça dillerini de biliyor.

Video: Serkan Kanireş - Jana Dil
SERKAN KANÎREŞ'İN YOUTUBE HESABI İÇİN BURAYI TIKLAYIN
Kürt Sanatçı Serkan Kanireş Gözaltına Alındı! Reviewed by ZEReditor I on 18.1.17 Rating: 5 Sabah saatlerinde Kürt sanatçı Serkan Kanireş gözaltına alındı. En son Şehit Peşmerge Dr. Süleyman ( Sait Çürükkaya ) anısına hazırladı...

1 yorum:

  1. Yakında Kürtçe selam verenleri bile içeri alırlarsa hiç şaşırmamak lazım...

    YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.