Ads[no]

Ads[no]

25 Ocak 2017

Rusya: Suriyeli taraflar gerekirse Astana'da yeniden bir araya gelebilir

Kremlin (Rusya) Sözcüsü Dmitriy Peskov, Astana'da düzenlenen Suriye barış görüşmelerini 'başarı' olarak tanımladı. Peskov, gerekmesi hâlinde tarafların yeniden Astana'da bir araya gelebileceğini de belirtti.

Peskov düzenlediği basın toplantısında Kazakistan'ın başkenti Astana'da düzenlenen ve Suriyeli hükümet yetkilileri ile muhaliflerin askeri yetkililerini kez bir araya getiren barış görüşmelerine ilişkin soruları yanıtladı.

Peskov barış görüşmeleri için, "Kesinlikle bu bir başarıydı. Cenevre sürecine önemli bir destek sağlandı" ifadelerini kullandı.

Peskov Suriyeli tarafların Astana'da yeniden bir araya gelip gelmeyeceğine ilişkin bir soru karşısındaysa "Bunu zaman gösterecek, gerekmesi hâlinde düzenlenebilir" dedi.
Rusya: Suriyeli taraflar gerekirse Astana'da yeniden bir araya gelebilir Reviewed by ZEReditor I on 25.1.17 Rating: 5 Kremlin ( Rusya ) Sözcüsü Dmitriy Peskov , Astana'da düzenlenen Suriye barış görüşmelerini 'başarı' olarak tanımladı. Peskov...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.