Ads[no]

Ads[no]

18 Ocak 2017

Musul Operasyonu Son Durum; Irak Ordusu ile IŞİD Arasında Orman Savaşı

Musul'u kurtarma operasyonu çerçevesinde Irak ordusu 2 günde 60 IŞİD (DAEŞ) teröristi öldürdü.

Musul ormanları çerçevesinde savaş tüm şiddetiyle devam ederken Irak ordusu bölgedeki tüm orman ve bölgedeki mahalleleri kontrol altına almayı hedefliyor.

IŞİD Şimal Garajı'nda sert bir direniş sergilese de Irak ordusunun ilerleyişini durduramadan çekildi. Bu şiddetli savaş sebebiyle bölge viran olmuş durumda, 60 IŞİD (DAİŞ) savaşçısı da öldürüldü.
Musul Operasyonu Son Durum; Irak Ordusu ile IŞİD Arasında Orman Savaşı Reviewed by ZEReditor I on 18.1.17 Rating: 5 Musul 'u kurtarma operasyonu çerçevesinde Irak ordusu 2 günde 60 IŞİD (DAEŞ) teröristi öldürd...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.