Ads[no]

Ads[no]

10 Ocak 2017

Rakka Operasyonu Son Durum; O köyde 3 gündür yoğun çatışmalar devam ediyor

Rakka Operasyonu çerçevesinde ilerleyen Suriye Demokratik Güçleri (SDG) bir köy ve 3 mezrayı kontrol altına aldı. Batı Suwediye köyündeki çatışmalar ise üçüncü gününde devam ediyor.

Adı Fırat'ın Gazabı konulan operasyonda, Eyn İsa kolundan ilerleyen SDG savaşçıları, Cebil Şêîr köyü ve çevresindeki 3 mezrayı ele geçirdi. Özgürleştirilen alanlarda arama tarama faaliyetleri başlatıldı.

Batı Suwediye köyündeki çatışmalar ise üçüncü gününde devam ediyor. IŞİD'in saldırını büyük oranda kıran SDG, dünkü yaşanan çatışmalarda 13 IŞİD teröristi öldürdü.
Rakka Operasyonu Son Durum; O köyde 3 gündür yoğun çatışmalar devam ediyor Reviewed by ZEReditor I on 10.1.17 Rating: 5 Rakka Operasyonu çerçevesinde ilerleyen Suriye Demokratik Güçleri (SDG) bir köy ve 3 mezrayı kontrol altına aldı. Batı Suwediye köyündeki ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.