Ads[no]

Ads[no]

30 Aralık 2016

Twitter'a 'hatasız kul olmaz' özelliği geliyor

Facebook'un barındırdığı bir özellik olan, 'paylaşımlardaki metinlerin daha sonradan düzenlenmesine' Twitter'da geçmeye hazırlanıyor.

Twitter kişisel hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla kullanıcılara platformda ne gibi değişiklikler görmek istediklerini soran Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey, pek çok kişinin tweet editleme (düzeltme) özelliği istemesi üzerine yine bu platformda bir açıklama yaptı.

Gelen yoğun talepler üzerine Twitter CEO'su Jack Dorsey, yaptığı paylaşımlarla bu konuya sıcak baktığını açıkladı.

Twitter kullanıcıları, atılan bir twit'i daha sonradan düzeltme imkanı bulamadığı için, özellikle Facebook'ta 'düzeltme' özelliğinin gelmesinden sonra, 'Twitter'da neden yok' eleştirisinde bulunuyorlardı.Bu özelliğe geçildiğinde artık atılan bir twit silmeye gerek kalmadan düzeltilebilecek.

Yapılan hatanın düzeltilmesi ya da herhangi bir zamanda yapılacak düzeltmenin farklı şeyler olduğunun altını çizen Jack Dorsey'in bu açıklamaları söz konusu özelliğin 2017'de platforma eklenebileceği yorumlarında bulunuldu.

Twitter, bu özelliği yapılan anlık hataların düzeltilmesine izin veren zaman kısıtlaması olan bir özellik olacak gibi gözüküyor.
Twitter'a 'hatasız kul olmaz' özelliği geliyor Reviewed by ZEReditor II on 30.12.16 Rating: 5 Facebook'un barındırdığı bir özellik olan, 'paylaşımlardaki metinlerin daha sonradan düzenlenmesine' Twitter'da geçmeye...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.