Ads[no]

Ads[no]

29 Aralık 2016

Kılıçdaroğlu: Askerlerinin yakılıp yakılmadığını bilmeyen devlet olabilir mi?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, IŞİD tarafından yakıldığı iddia edilen askerlerin görüntüsüne ilişkin "Yahu bu nasıl bir devlet, böyle bir devlet olabilir mi? Orada askerimiz var, sizi uçakla vuruyorlar, kimin vurduğunu bilmiyorsunuz. Askerleriniz esir alınmış, öldürüldü mü yakıldı mı onu da bilmiyorsunuz" dedi.


Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın aktardığına göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, IŞİD'in canice yakarak infaz ettiği 2 askere yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

"Uşak'taydım görüntüleri izlerken. İzleyemiyorsunuz yani içiniz acıyor. Hele Türk bayrağının, IŞİD'linin ayağındaki asker postalı ile ezilmesi ağrıma gidiyor.

Ee bu işin sorumlusu kim? 'Hükümetten cevap bekliyoruz' dedik, 7 gün olacak cevap yok.

Yahu bu nasıl bir devlet, böyle bir devlet olabilir mi? Orada askerimiz var, sizi uçakla vuruyorlar, kimin vurduğunu bilmiyorsunuz. Askerleriniz esir alınmış; öldürüldü mü yakıldı mı onu da bilmiyorsunuz."
Kılıçdaroğlu: Askerlerinin yakılıp yakılmadığını bilmeyen devlet olabilir mi? Reviewed by ZEReditor II on 29.12.16 Rating: 5 CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, IŞİD tarafından yakıldığı iddia edilen askerlerin görüntüsüne iliş...

1 yorum:

  1. Kilictaroglu en son konusacak bir adam, soruyorum, sen yillar dir devlettin kürdlere zulum etigini biliyor musun?, insanin dilinin yasaklanmasinine nasil bir zülüm oldugunu biliyor musun? degisen anayasaya kürdlerin yazilmasini istiyor musun, eger sende insanlik varsa bunlari dile getirsene be adam, sen süriyeye girelim, esadla isbirligi yapalim diyordun,senin gibi bir yalanci politikaci dünyada yok, seni nufusa kadeden pisman olmustur!!!!

    YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.