Ads[no]

Ads[no]

31 Aralık 2016

Hizbullah’tan Türkiye’ye yanıt!

 Hizbullah'tan Türkiye'ye yanıt:"Teröristler  yenilgiye uğrayana kadar Suriye'den çıkmıyacağız"
Hizbullah Siyası Konseyi Başkanı, ‘’Teröristler  yenilgiye uğrayana kadar Suriye'den çıkmıyacağız, Suriye’den çıkışımız uygun olduğunda çıkarız fakat bu konuda Türkiye’nin vereceği kararı uygulamaya mecbur değiliz’’ dedi.

Tesnim'in haberine göre, Lübnanlı Maruni Hristiyanların lideri, Kardinal Beşare Petrol Rai’yi ziyaret eden İbrahim Emin Elseyyid, Rai’yi Noel ve yeni yılı tebrik etmek için ziyaret ettiğini söyledi.

Elseyyid, Türkiye’nin Hizbullah dahil tüm yabancılardan Suriye’yi terk etmelerini istemesi ile ilgili, "Biz ABD, Suudiler veya Türkiye’nin kararı ile Suriye’de değiliz. Biz Suriye hükümeti ile işbirliği çerçevesinde ve teröristlerle mücadele için oradayız. Uygun bir zamanda Suriye’den çıkarız fakat Türkiye’nin kararını yerine getirmeye mecbur değiliz. Biz teröristlerin tam yenilmesine kadar Suriye’de kalacağız" dedi.

Teröristlerin zaferinin tüm bölge ülkeleri ve onların başında Lübnan’ı etkileyeceğini ifade eden Elseyyid, Halep kentinin kurtarılmasının teröristlerin hezimeti için atılmış bir adım olduğunu söyledi.
Hizbullah’tan Türkiye’ye yanıt! Reviewed by ZEReditor IV on 31.12.16 Rating: 5  Hizbullah'tan Türkiye'ye yanıt:"Teröristler  yenilgiye uğrayana kadar Suriye'den...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.