Ads[no]

Ads[no]

29 Aralık 2016

Dünya tarihinin en çok kazanan futbolcusu oldu

Boca Juniors'ta forma giyen Arjantinli futbolcu Carlos Tevez, Çin'li Şangay Shenhua takımıyla 2 yıllık sözleşme imzalayarak, yıllık 40 milyon euro alacağı belirtildi. Bu miktar, Tevez'i Dünya'nın en çok kazanan oyuncusu yapmış oldu.


Boca Juniors'lı Carlos Tevez'in Şangay Shenhua'ya transferi resmiyet kazandı.

Arjantinli futbolcu Tevez için kulübü Boca Juniors ile Çin'in Şangay Shenhua ekipleri yaklaşık 2 aydır görüşmeler yürütüyordu.

Transferin gerçekleşmesinin ardından Carlos Tevez'in yıllık 40 milyon euro alacağı açıklandı. Bu rakamla Arjantinli futbolcu Carlos Tevez dünyanın en çok kazanan oyuncusu olarak tarihe geçti.

Dünya tarihinin en çok kazanan futbolcusu oldu Reviewed by ZEReditor II on 29.12.16 Rating: 5 Boca Juniors'ta forma giyen Arjantinli futbolcu Carlos Tevez, Çin'li Şangay Shenhua takımıyla 2 yıllık sözleşme imzalayarak, yıll...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.