Ads[no]

Ads[no]

31 Aralık 2016

Donald Trump, Vladimir Putin'i övdü

ABD Başkanı seçilen Donald Trump, ABD'nin yaptırımlarına karşılık vermek yerine beklemeyi tercih eden Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i övdü.


ABD'nin yeni başkanı Trump, Twitter hesabından Rusya Devlet Başkanı Putin'i övdü.

Barack Obama'nın Rusya'ya "seçimlere müdahale ettiği" gerekçesiyle yaptırım kararı uygulamasının ardından, Putin karşı hamle yapmak yerine Trump'ı bekleyeceklerini açıklamıştı.

Trump bunun üzerine yolladığı mesajda, "(Putin'in) Ertelemesi harika bir hamle - onun çok zeki olduğunu hep biliyordum!" dedi.

Yeni Başkan Trump, seçim kampanyası boyunca Rus lidere olan sempatisini gizlemedi ve başkanlık döneminde Rusya ile iyi ilişkiler geliştireceğini söyledi.

Donald Trump'ın Dışişleri Bakanı olarak seçtiği Exxon Mobil CEO'su Rex Tillerson'ında da Başkan Putin ile arasının iyi olduğu biliniyor.

Donald Trump'ın tweet'i şöyle:

Donald Trump, Vladimir Putin'i övdü Reviewed by ZEReditor II on 31.12.16 Rating: 5 ABD Başkanı seçilen Donald Trump, ABD'nin yaptırımlarına karşılık vermek yerine beklemeyi ter...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.