Ads[no]

Ads[no]

29 Aralık 2016

Cenevre'den Astana'ya 'destek' açıklaması!

Birleşmiş Milletler’in Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura, Rusya, Türkiye ve İran liderliğinde Suriye'de çözüm odaklı yapılan görüşmelere ve olası ateşkes anlaşmasına destek olacaklarını açıkladı.


Sputnik'te yer alan habere göre Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’la yaptığı telefon görüşmesinde BM'nin Türkiye ve İran’ın Suriye konusundaki girişimlerinin uygulamaya geçirilmesi konusunda katkıda bulunmaya hazır olduğunu söyleyen Mistura, ateşkese ve Astana görüşmeleri için anlaşma hazırlanmasına da katkıda bulunmaya hazır olduklarını ifade etti.

Görüşmede Lavrov'un ise Mistura'ya ve bazı BMGK üyelerinin Halep’teki durumla ilgili yalan bilgiler verdiğini ve bunun engellenmesi gerektiğini söylediği kaydedildi.
Cenevre'den Astana'ya 'destek' açıklaması! Reviewed by ZEReditor II on 29.12.16 Rating: 5 Birleşmiş Milletler’in Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura, Rusya, Türkiye ve İran liderliğ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.