Ads[no]

Ads[no]

14 Ocak 2017

İbrahim Halil Baran: Türklerden Bir Tane Solcu Çıkmıştır O Da İbrahim Kaypakkaya'dır

Bugün (18.05.2016) Pakurd Genel Başkanı İbrahim Halil Baran, Facebook Sayfası'nda bir açıklama yaparak "Türklerden sadece bir tane solcu çıkmıştır. O da İbrahim Kaypakkaya'dır." dedi.

Baran'ın açıklaması şöyle "Türklerden sadece bir tane solcu çıkmıştır. O da İbrahim Kaypakkaya'dır. Kürdistan'a yaklaşımı doğru olan tek adamdır. Türk kamuoyunun onu görmezden gelişinin sebebi de Deniz Gezmiş, Mahir Çayan ve diğer Türk solcularının aksine Kemalist olmayışıdır."

İsmail Beşikçi'nin sorulması üzerine Baran, "Beşikçi bir Türk / Türkiye sol ideoloğu değil. Teorisini Kürtlerin kurtuluşu üzerine kurmuştur. Bu anlamıyla kategori dışıdır" dedi. (ZERnews)
İbrahim Halil Baran: Türklerden Bir Tane Solcu Çıkmıştır O Da İbrahim Kaypakkaya'dır Reviewed by ZER news on 14.1.17 Rating: 5 Bugün (18.05.2016) Pakurd Genel Başkanı İbrahim Halil Baran , Facebook Sayfası'nda bir açıklama yaparak " Türklerden sadece bir t...

2 yorum:

  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. Kürtler bu solculuğu bırakmadığı surece kendine gelmeyecektir,hep başkalarına hizmet edecektir. Solculuk kürt hakkini elde etmemek için kürtleri kandırmak için uydurulan bir tuzaktır sadece o kadar. Şimdiye kadar kaç solcu ket davası için canini vermiştir. Ama tersi soralım şimdiye kadar kaç kürt solcuların yönlendirmesiyle ölmüştür hemen cevap verelim binlerce peki bu bedelden dolayı kürt ne elde etti kocaman bir hic. Bir arpa boyu kadar bile öteye gidemedi. Neden hep yanlış sol yonlendirmesiyle.

    YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.